A A B F  İNANÇ KURULU
15.03.2012
CANLARI GÜCÜMÜZE GÜÇ KATMAYA DAVET EDİYORUZ
Sevgili canlar  Sivasta katledilen  canlarımızın acısı yetmiyormuş gibi  katilleri zaman aşımına uğratarak davayı düşermeleri,Alevilere karşı yapılan ikinci bir acı.
Sivasta canlarımızı yakarken  kazanız mübare’olsundiyen zihniyet, karardan sonrada Sivas katliamı davasında „zamanaşımı“ kararı verilmesini “’Milletimiz için, ülkemiz için hayırlı olsun” sözleriyle değerlendirdi.   bir kez,daha ,Alevilere karşı kinini ve nef retini göstermiş oldu.
Bu sözler gelecekte Aleviler için  katliamlarında habercisidir.AKP  siyasetinde medet,bekleyen  kendisine sözde Aleviyim diyen zihniyetler,Bakanlarını alıp Cem evi,cem evi dolaştıranlar,Muharrem ayında sofralarımızda lokma yedirtenler ,daha halen ders çıkarmadıysanız ,birazdaha yaklaşın onlara.
Bu,zihniyete karşı Kurumumuzun Cumartesi  Bochum’da  koyduğu mitinge.
Alevi Kalmak istiyorsanız katılmalısınız.
İnancımızdaki ulularımızı yaşatmak istiyorsanız  katılmalısınız.
Geleceğe sözünüz olacaksa  katılmalısınız.
İnancımızı çocuklarınıza,torunlarınıza ulaştırmak istiyorsanız katılmalısınız
Sivasta yakılan canlarımızın acısını acınız kabul ediyorsanız bu mitinge  bütün gücünüzle   katılmalısınız.
AABF  İnanç Kurulu olarak  ,Almanyada bulunan tüm Demokratları, Alevileri,AKM lerimize üye Alevileri, Federasyonumuzun aldığı karar doğrultusunda 17.Mart 2012, Saat 14`te  Bochum`da yapılacak olan Mitinge çok güçlü bir şekilde canları  Gücümüze güç katmaya davet ediyoruz .
Saygılarımla
AABF  İNANÇ KURULU
BAŞKAN
CAFER KAPLAN